Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Parowa terapia ozonowa - głebokie nawilżenie i odżywienie włosów

Daje efekt pięknych, elastycznych, sprężystych i lśniących włosów, który jest nie do osiągnięcia w domowych warunkach.

Sauna wytwarza parę wodną i ozon, gdy nagrzeje się do odpowiedniej temperatury ok. 40 ˚C. Zabieg regeneracji włosów w ozonowej saunie parowej trwa ok. 15 minut. Po zabiegu włosy stają się niesamowicie lśniące, elastyczne, sprężyste i silne, co znakomicie ułatwia codzienną pielęgnację, zabiegi i rozczesywanie.

Ozon używany w urządzeniach do terapii ozonowej jest ozonem bakteriobójczym. Oczyszcza skórę głowy i włosy ze skutków różnych działań chemicznych jak farbowanie czy ondulacja. Poprawia także ukrwienie oraz stymuluje wzrost włosów.

Parowa sauna ozonowa  potęguje efekt używanych odżywek, masek czy ampułek regeneracyjnych do włosów. Jej działanie polega na wykorzystaniu ciepła, które pozwala rozchylić łuski włosów. Dzięki temu cząsteczki pary wodnej, ozonu oraz substancje regenerujące bardzo łatwo wnikają w głębokie warstwy łodygi włosa powodując ich niesamowite odżywienie i nawilżenie. Finalnym efektem stosowania urządzeń do terapii ozonowej są piękne, sprężyste, elastyczne i lśniące włosy.

Profesjonalne urządzenia do terapii ozonowej potrafią zdziałać cuda, gdy korzystamy z niej systematycznie. Efekt uzyskany podczas zabiegu utrzymuje się na włosach przez jakiś czas, jednak każde mycie włosów wypłukuje odżywcze składniki, które wniknęły we włosy. Dlatego warto go powtarzać. Pełny i trwały efekt regenerujący daje kuracja miesięczna (4-5 razy).

Nie czekaj, sprawdź!

Zadzwoń +48 42 630 66 81 i umów wizytę :-)

Kontakt