Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Fryzjer wie o włosach... więcej niż przypuszczasz.

Psychologia twierdzi, że na to jak jesteśmy postrzegani, aż w 93 % wpływa nasz wygląd zewnętrzny, język i dykcja. Trudno zatem nie doceniać tego, że nasza prezencja w dużym stopniu determinuje nasze osiągnięcia.Odpowiednią stylizacją możemy mieć wpływ na to czy jesteśmy postrzegani jako osoby np. bardziej kompetentne , młodsze, bardziej atrakcyjne , uczciwe, energiczne, itd. 

Poniekąd można sterować wrażeniem jakie chcemy zrobić na innych, a nawet, zmieniając swój wizerunek gruntownie, stać się kimś całkiem nowym. Wygląd zewnętrzny jest wiec bardzo istotnym kanałem komunikacji, doskonale wiedzą o tym gwiazdy show businessu, politycy, ludzie mediów kreując w bardzo przemyślany sposób swój portret .

Spójny, harmonijny wizerunek, świadomość dobrego smaku i klasy, to nie tylko sukces w wielu dziedzinach życia. To także, a może nawet przede wszystkim potężny kapitał poprawiający samoocenę. To podstawa dobrego samopoczucia, pewności siebie w każdej życiowej sytuacji, niezależnie od wieku, czy sylwetki.

Proponujemy Ci pomoc w odnalezieniu swojego własnego stylu, Twoich kolorów, Twoich mocnych stron, pokażemy Ci jak ukryć mankamenty figury a podkreślić atuty.

Pierwsze minuty kontaktu i spojrzenie pada na okolice twarzy.
Słusznie więc kobiety przywiązują dużą wagę do dobrej fryzury i makijażu.
Świetnie ułożone włosy przyćmią niedoskonałości figury, ale nigdy odwrotnie

Nie czekaj, sprawdź!

Zadzwoń +48 42 630 66 81 i umów wizytę :-)

Kontakt