Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Nowoczesne zabiegi utrwalające: trwała skręcająca, trwała podnosząca, trwała prostująca

Podstawą sukcesu jest tu właściwe dobranie preparatów i ich stężenia i pH do rodzaju i stanu włosów oraz skóry głowy. Im delikatniejsze, bardziej podatne czy zniszczone włosy tym większą należy zachować ostrożność, a czasem nawet odroczyć zabieg (z zaleceniem kuracji odżywczej i regenerującej) lub z niego zrezygnować. Nie każdy włos do trwałej się nadaje. 
Trwała skręcająca - najbardziej popularny rodzaj trwałej ondulacji. Nadaje włosom zaplanowany rodzaj skrętu od bardzo mocnego do lekkiego pofalowania. Dziś trwała ondulacja znów bardzo dyskretnie zaczyna wracać do salonów fryzjerskich.
Kobiety decydują się na trwałą, ponieważ:
- daje ona stały i zaplanowany skręt włosów, nie trzeba ich ciągle nawijać na wałki lub męczyć lokówką,
- fryzura z ze skręconych włosów utrzymuje się dłużej na głowie i jest łatwa do pielęgnacji przy, zwłaszcza przy zastosowaniu dedykowanych kosmetyków,
- daje różnorodne możliwości stylizacji i upięć.
Do pielęgnacji włosów po trwałej ondulacji warto używać specjalnych szamponów i odżywek do włosów kręconych. Zapobiegną filcowaniu się włosów, nawilżą je i odżywią, pozwolą na dłużej zachować ich skręt.

Trwała prostujaca - alternatywa dla codziennego stosowania prostownicy

Trwała podnosząca - nadaje włosom puszystość i elastyczność, zwiększa optycznie ich objętość. Ułatwia układanie włosów i uzyskanie fryzury zaplanowanej przed zabiegiem i utrzymanie jej w takim stanie w ciągu dnia. Może być stosowana na włosach farbowanych i rozjaśnianych ponieważ jest mało inwazyjna i nie niszczy włosów. Efekt utrzymuje się nawet do 6 – 8 tygodni zależnie od rodzaju włosów i kosmetyków stosowanych do pielęgnacji włosów po zabiegu.
Zaleca się stosowanie preparatów z serii....
Trwała prostująca - stosowana dla uzyskania trwałego efektu prostych, uporządkowanych włosów jako alternatywa codziennego układania włosów prostownicą.

Zobacz też:

Pamiętaj! Zachowaj ostrożność jeśli:

  • jesteś alergiczką albo nie wiesz, jak trwała będzie wyglądać na twoich włosach, możesz poprosić o zrobienie próby na jednym paśmie;
  • planujesz zmienić kolor włosów - najpierw zrób trwałą, a dopiero po tygodniu ufarbuj włosy;
  • jeśli masz włosy ufarbowane henną - poczekaj z trwałą, aż barwnik roślinny całkowicie się zmyje. Henna oblepia włosy pigmentem, co osłabia działanie płynów ondulacyjnych.

Po zabiegu przez 48 godzin nie myj włosów szamponem i nie używaj odżywek.

Ważnym elementem zachowania elastyczności włosów po takim zabiegu jest oczywiście odpowiednio dobrana do włosów pielęgnacja oraz stylizacja. Pamiętaj - zanim wyjdziesz od fryzjera - o zakupie szamponu i odżywki do włosów kręconych oraz produktu do codziennej stylizacji w domu loton stylizacyjny do lśniącego kreowania loków. 

Zachęcam do zmiany wizerunku :-)

Nie czekaj, sprawdź!

Zadzwoń +48 42 630 66 81 i umów wizytę :-)

Kontakt